CHUDNIJ Z GŁOWĄ

Dieta redukcyjna

Dieta redukcyjna to pięć zdrowych posiłków każdego dnia o obniżonej kaloryczności i zawartości tłuszczu. Wzmacnia kondycję organizmu, pomaga w pozbyciu się toksyn i poprawia ogólne samopoczucie. Dostępne warianty kaloryczne to: 1300 kcal i 1600  kcal. Każdy z nich dopasowany do Twojej wagi, wieku, płci i stylu życia.

ZDROWO I KLASYCZNIE

Dieta standardowa

Wychodzisz z diety, ale boisz się efektu jo-jo? Dieta standardowa pomoże zachować prawidłową wagę. Wskazana także dla osób aktywnych i z nadwagą, które nie chcą stosować drakońskich diet. Posiłki są dostępne w opcjach: 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal. Dobierzemy odpowiednią kaloryczność do Twojego stylu życia i oczekiwań.

najlepsze paliwo dla aktywnych

Dieta sport

Idealnie zbilansowany jadłospis o podwyższonej kaloryczności z właściwą podażą makro i mikroelementów. Dzienny jadłospis zawiera od 1800 kcal do 3500 kcal. To, co trafi na twój talerz będzie prawdziwym paliwem energetycznym w drodze po kolejne sukcesy.

Rośliny i pełnowartościowe białko

Dieta vege

Oto jadłospis, który wykorzystuje wiedzę z zakresu odpowiedniego łączenia pokarmów w celu uniknięcia niedoborów. Dostarczymy Ci posiłki pełne przyswajalnego białka, żelaza i o właściwych proporcjach kwasów Omega 3-6-9. Efekt? Zdrowy brzuch i spokojna głowa.

Zdrowy START

Dieta MAMA

Odpowiednio zbilansowana dieta MAMA to doskonałe rozwiązanie dla kobiet planujących ciążę, będących w niej czy karmiących piersią. Jako mama trójki dzieci doskonale wiem, co dla nas najlepsze w tym wyjątkowym okresie. Odżywiaj się pełnowartościowo, smacznie i zdrowo. To wszystko z myślą o Tobie i Twoim dziecku.

Sprzymierzeniec trzustki

Dieta low carb

Posiłki o niskim indeksie glikemicznym i bez dodatku cukru. Nasz całodzienny jadłospis zawiera posiłki w wariantach: 1300 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal i 3500 kcal. Dieta idealna dla osób  ograniczających cukier w swojej diecie, każdy zestaw to około 30% węglowodanów. 

Postaw na młodość

Dieta moc sirtuin

SIRT bazuje na produktach, które zawierają polifenole – a więc dania są głównie roślinne i nieprzetworzone. SIRT chroni przed nowotworami, cukrzycą, chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym czy otyłością. Pobudza metabolizm, a błonnik sprawia, że nie czujemy głodu. Jesz smacznie, kolorowo i do syta, a w efekcie gubisz nadprogramowe kilogramy.

Szybkie oczyszczenie organizmu

Dieta sokowa

Dieta detox pomoże Ci w łagodny sposób oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn oraz pobudzi układ odpornościowy do pracy. Dieta składa się z 6 soków o pojemności 400 ml. Jednodniowy zestaw zapewnia 1200 kcal dziennie i daje komfortowe uczucie sytości. (Detox sprawdzi się przed wyborem jednej z diet: redukcyjnej, sirt czy low carb).

Dla oszczędnych

Dieta NA POŻARCIE INFLACJI

Propozycja dla tych, którzy cenią oszczędność, ale nie chcą rezygnować z właściwie zbilansowanych posiłków. Dbamy o kaloryczność, aby to co pyszne było jednocześnie pełnowartościowe. Jesz to, co lubisz i wspierasz zdrowie, nie przekraczając domowego budżetu.

SCHUDNIJ SZYBKO I SKUTECZNIE

Dieta KETOGENICZNA

Oto prawdziwy przebój wśród sportowców. Odcinamy organizm od glukozy, umożliwiając mu wykorzystanie zapasów nagromadzonych w tkance tłuszczowej. Nasze dania zawierają jedynie do 10%  węglowodanów. Resztę jadłospisu stanowią tłuszcze i białka. Pierwsze efekty będą widoczne już po tygodniu.