DIETY

ZDROWA SZAMA

DIETA REDUKCYJNA

Chudnij z głową

Dieta redukcyjna to pięć zdrowych posiłków każdego dnia o obniżonej kaloryczności i zawartości tłuszczu. Wzmacnia kondycję organizmu, pomaga w pozbyciu się toksyn i poprawia ogólne samopoczucie. Dostępne warianty kaloryczne to: 1000 kcal, 1300 kcal i 1600  kcal. Każdy z nich dopasowany do Twojej wagi, wieku, płci i stylu życia.

DIETA STANDARDOWA

Zdrowo i kalorycznie

Wychodzisz z diety, ale boisz się efektu jo-jo? Dieta standardowa pomoże zachować prawidłową wagę. Wskazana także dla osób aktywnych i z nadwagą, które nie chcą stosować drakońskich diet. Posiłki są dostępne w opcjach: 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal. Dobierzemy odpowiednią kaloryczność do Twojego stylu życia i oczekiwań.

DIETA SPORT

Najlepsze paliwo dla aktywnych

Idealnie zbilansowany jadłospis o podwyższonej kaloryczności z właściwą podażą makro i mikroelementów. Dzienny jadłospis zawiera od 1800 kcal do 3500 kcal. To, co trafi na twój talerz będzie prawdziwym paliwem energetycznym w drodze po kolejne sukcesy.

DIETA VEGE+FISH

Rośliny i pełnowartościowe białko

Oto jadłospis, który wykorzystuje wiedzę z zakresu odpowiedniego łączenia pokarmów w celu uniknięcia niedoborów. Dostarczymy Ci posiłki pełne przyswajalnego białka, żelaza i o właściwych proporcjach kwasów Omega 3-6-9. Efekt? Zdrowy brzuch i spokojna głowa.

DIETA MOC OWOCÓW I WARZYW

Zdrowy detoks i leczenie

Autorski post leczniczy przywraca równowagę komórkową i pobudza organizm do leczenia. Dzięki gwałtownemu odcięciu od węglowodanów i białka w organizmie uruchamia się autofagia. Organizm wraca do zdrowia, a układ immunologiczny radzi sobie z każdą przeszkodą.

 

DIETA LOW CARB

Sprzymierzeniec trzustki

Posiłki o niskim indeksie glikemicznym i bez dodatku cukru. Nasz całodzienny jadłospis zawiera posiłki w wariantach: 1300 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal.

DIETA MOC SIRTUIN

Postaw na młodość

SIRT bazuje na produktach, które zawierają polifenole – a więc dania są głównie roślinne i nieprzetworzone. SIRT chroni przed nowotworami, cukrzycą, chorobami serca, nadciśnieniem tętniczym czy otyłością. Pobudza metabolizm, a błonnik sprawia, że nie czujemy głodu. Jesz smacznie, kolorowo i do syta, a w efekcie gubisz nadprogramowe kilogramy.

Bądź jak Adel! 

DIETA SOKOWA

Szybkie oczyszczenie organizmu

Dieta detox pomoże Ci w łagodny sposób oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn oraz pobudzi układ odpornościowy do pracy. Dieta składa się z 6 soków o pojemności 400 ml. Jednodniowy zestaw zapewnia 1200 kcal dziennie i daje komfortowe uczucie sytości. (Detox sprawdzi się przed wyborem jednej z diet: redukcyjnej, sirt czy low carb).

DIETA DOMOWA

Dla oszczędnych

Propozycja dla tych, którzy cenią oszczędność, ale nie chcą rezygnować z właściwie zbilansowanych posiłków. Dbamy o kaloryczność, aby to co pyszne było jednocześnie pełnowartościowe. Jesz to, co lubisz i wspierasz zdrowie, nie przekraczając domowego budżetu.

DIETA DOMOWA VEGE

Dla oszczędnych roślinożerców

Zbilansowana dieta o właściwych proporcjach wartości odżywczych, na które może pozwolić sobie każdy. Zapewniamy codziennie 3 sycące posiłki. W tej opcji otrzymujesz zdrowe dania bez szkody dla portfela.

Dieta ta opiera się na diecie vege+fish
(w swoim składzie może zawierać ryby- w przypadku wykluczenia skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta) 

DIETA KETOGENICZNA

Schudnij szybko i skutecznie

Oto prawdziwy przebój wśród sportowców. Odcinamy organizm od glukozy, umożliwiając mu wykorzystanie zapasów nagromadzonych w tkance tłuszczowej. Nasze dania zawierają jedynie do 10%  węglowodanów. Resztę jadłospisu stanowią tłuszcze i białka. Pierwsze efekty będą widoczne już po tygodniu.

Zostaw wiadomość,
a my skontaktujemy się z Tobą