Chcesz wiedzieć, czy dowozimy catering do Twojej miejscowości? Wyślij nam wiadomość

Chcesz wiedzieć, czy dowozimy catering do Twojej miejscowości? Wyślij nam wiadomość

Poznajmy się bliżej

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, kto tworzy Zdrową Szamę? Poznajcie nas! Oto Wasza oddana, cateringowa załoga, dzięki której dbanie o zdrowe posiłki nigdy nie było prostsze.
Na zdjęciu Pati i Paweł – rodzice Zdrowej Szamy. W ciągu dwóch lat udało nam się zbudować naprawdę fajny i zgrany zespół, który każdego dnia przygotowuje dla Was różnorodne pudełka.

Nasze hasło przewodnie brzmi: „Zdrową Szamę tworzą ludzie”.

I choć pochodzimy z różnych światów, to łączy nas kilka wspólnych cech. Jesteśmy pracowici, wytrwali, lojalni i uczciwi. Wierzymy, że relacje mają niezwykłą moc i że dobro mnoży się w grupie. Lubimy się śmiać i smacznie jeść. Jeździmy na rowerach, fotografujemy, wychowujemy dzieci i kochamy zwierzęta. Naszą firmą kieruje zasada, że posiłki to coś więcej niż kalorie na talerzu. To manifest zdrowia, ekologia, więcej czasu dla rodziny i … odrobina aromatycznej miłości. Każde danie przygotowujemy własnymi rękoma – jak we włoskiej familii – wierząc, że uczucia, które towarzyszą podczas pracy przenoszą się do serca potrawy.

Zdrowa Szama to rodzina pełna zmiennej dynamiki – czasem rozbijemy kilka talerzy. Ale są też radosne poranki, dowcipy opowiadane przy zagniataniu ciasta, czy serdeczne uśmiechy. Są też pewne niezmienne zasady, które towarzyszą nam od początku działalności:

Zdrowa Szama to ludzie, tacy jak Wy. Marzyciele. Idealiści. Przyjaciele. Pasjonaci. Wiemy, że domowe posiłki smakują najlepiej. My tylko dodajemy im zdrowego smaku i dużo, dużo uśmiechu.